Maresia Ocean Front Leilighet Las Palmas de Gran Canaria

( ex. Apartamento Prudencio Morales )
Gran Canaria
Leilighet Maresia Ocean Front Las Palmas de Gran Canaria

Maresia Ocean Front Leilighet Las Palmas de Gran Canaria

Calle Prudencio Morales 11, 3B, Las Palmas de Gran Canaria, Spania Se kart
Tilbyr et bestemt røykeområde og parkering, er Apartamento Prudencio Morales plassert i Las Palmas de Gran Canaria.
Viktige severdigheter i Las Palmas de Gran Canaria, som Centro de Arte La Regenta og Universo BAMBI ligger i nærheten. En 30-minutters spasertur til Las Palmas de Gran Canaria sentrum. Gjestene kan spise på La Marinera og Tabla Caliente, som ligger en 5-minutters spasertur fra eiendommen.
30 minutters kjøring fra Gran Canaria internasjonale lufthavn flyplass. Gjester kan prøve windsurfing, kanopadling og dykning for å diversifisere oppholdet.
+ Mer - Mindre
Hovedfunksjoner
  • Wi-Fi
  • + Mer

Kart

Turistattraksjoner i

Gran Canaria
Flyplasser
  • Gran Canaria flyplass - 27 km

Priser & Tilgjengelighet

Vennligst vent, vi sjekker ledige rom for deg.
Fasiliteter

Generell

  • Wi-Fi

Spisning

  • Tørketrommel
  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Romkomfort

  • Sitteområde
  • Spisebord
  • Strykefasiliteter
  • Vaskemaskin
  • Gratis toalettartikler
  • Flatskjerm tv
  • Parkettgulv
Hovedfunksjoner
  • Wi-Fi

Politikk

Innsjekking: fra 13:00 til 23:59
Utsjekking: fra 10:00 til 11:00
  • Barn og ekstra senger
  • Det er ingen ekstra senger på rommet.
Skriv inn datoene dine
Skriv inn datoene dine
Lø 4 Jul
Sø 5 Jul
Gjester
Søker etter hoteller i Gran Canaria